KOMUNIKAT KOMISJI ARTYSTYCZNEJ nr 1

Komisja Artystyczna 4. Dolnośląskiego Przeglądu Twórczości Artystycznej GaleriON 2016 wytypowała do udziału
w wystawie finałowej prace następujących twórców :

Kategoria OBRAZY (malarstwo, grafika)
Jacek Hakemer WROCŁAW, Sylwia Welenc LUBIN,
Dariusz Ćwielong ŚWIDNICA, Julita Gruszczyńska ŚWIDNICA,
Tomasz Bartczak ZGORZELEC, Sandra Lekszycka KOWARY,
Sylwia Cal DZIERŻONIÓW, Wiktor Adamiec SZKLARY GÓRNE,
Sylwia Fluder LUBIN, Agata Tracz ŚWIERZAWA,
Katarzyna Bazan MAŁKOWICE, Mariusz Kowrach ŚWIDNICA, Krzysztof Starzyk JELENIA GÓRA, Ewelina Pol ŚWIDNICA, Marcin Jankowiak LUBIN,  Euzebiusz Stypa OSTROWINA, Wiesław Chwastyk MAŁKOWICE,Wiktoria Moskalik TRZEBNICA,
Katarzyna Mańko MAŁKOWICE, Tomasz Molis LUBIN,
Waldemar Wojtkiewicz LUBIN,  Wioletta Wilas BOLESŁAWIEC, Diana Łykasik BOLESŁAWIEC, Henryk Jaworski TRZEBNICA
Krzysztof Łochowski MAŁKOWICE, Adam Kusiak BOGATYNIA,
Katarzyna Wojtyniak JANOWICE WLK,
Urszula Stankowska TRZEBNICA,Maria Witwicka ŚWIDNICA
Jakub Bartyzel DZIERŻONIÓW, Grzegorz Cichoń TRZEBNICA
Małgorzata Mosiądz BOLESŁAWIEC,
Krystian Tomala TRZEBNICA, Kinga Nowacka ŚWIDNICA,
Edward Rochowczyk WROCŁAW, Łukasz Jurasz TRZEBNICA
Katarzyna Wolańska ZGORZELEC, Kamil Gajos LEGNICA, Grzegorz Górz LEGNICA,  Mirosław Mucha LEGNICA,
Paulina Żukowska LEGNICA,Łukasz Kawa ŚWIDNICA,
Katarzyna Dobrowolska TRZEBNICA,
Marek Kucharec ŚWIEBODZICE,Damian Dybaś ŚWIEBODZICE,
Dariusz Pietrzykowski ŚWIEBODZICE, Paweł Kujtkowski LUBIN,
Małgorzata Konopka ŻMIGRÓD

Kategoria FORMY (rzeźby, rękodzieło)
Iwona Werocy WAŁBRZYCH, Tomasz Kolenda MIKOSZÓW, Marta Zakrzewska WAŁBRZYCH, Tomasz Najder MIKOSZÓW, Teresa Zielińska WAŁBRZYCH, Janusz Bloch WAŁBRZYCH, Teresa Pietruniak MIKOSZÓW,  Urszula Bordowicz MIKOSZÓW, Mikołaj Wojniak  TRZEBNICA, Marcin Stachurski TRZEBNICA , Katarzyna Tiszler SZKLARY GÓRNE,
Andrzej Rak PIŁAWA GÓRNA, Grażyna Kłuś MOKRZESZÓW, Piotr Wojakowski MIKOSZÓW,
Karolina Ćwielong MOKRZESZÓW, Piotr Frys MIKOSZÓW, Tadeusz Matła MIKOSZÓW,  Marcin Dudziec MOKRZESZÓW, Grażyna Kłuś MOKRZESZÓW, Aneta Muriasz MOKRZESZÓW, Patryk Nowicki i Grzegorz Kuśta LEGNICA,
Piotr Nowak MIKOSZÓW, Mariola Rutkowska MIKOSZÓW, Tadeusz Dworak MIKOSZÓW, Marta Salamończyk JAWOR, Izabela Rojewska LEGNICA, Elwira Puchała LEGNICA,
Michał Stercuła i Sabina Kuczyńska LĄDEK ZDRÓJ,
Robert Legut KŁODZKO, Danuta Mirga KŁODZKO, Magdalena Błaszków MIKOSZÓW, Marian Grzywnowicz MIKOSZÓW, Mariusz Błaszczyk KŁODZKO, Andrzej Falkowski KŁODZKO, Marcin Marchewka MIKOSZÓW, Halina Piskorowska MIKOSZÓW,
Natalia Kisman SOBÓTKA, Wiktoria Ligenza SOBÓTKA,
Anna Kaleta MIKOSZÓW, Bogumiła Turzańska MIKOSZÓW, Oliwer Krajewski DZIERŻONIÓW,
Agnieszka Dawidowicz DZIERŻONIÓW,  Alicja Pater MIKOSZÓW, Agnieszka Godek MIKOSZÓW, Adam Kusiak BOGATYNIA,
Beata Wiatrowska MIKOSZÓW, Sylwia Szybińska ZGORZELEC,  Jolanta Skonieczna WROCŁAW.

Kategoria FOTO (fotografie)
Elżbieta Wyskiel, Bartosz Błażewski LUBIN,
Patryk Kupś WROCŁAW,  Małgorzata Gałuszka LUBIN,
Anna Sierakowska ŻMIGRÓD, Magdalena Sepioło LUBIN, Magdalena Firlej WROCŁAW, Sylwia Berger TRZEBNICA, Bronisław Oleksów LEGNICA, Brygida Gruszczyńska LUBIN, Przemysław Obrzut BOLESŁAWIEC,
Krzysztof Miłek MOKRZESZÓW, Piotr Kulig MOKRZESZÓW, Hubert Sosin WROCŁAW, Adam Skiba SZKLARY GÓRNE,
Michał Habasiński KOWARY,
Piotr Bielecki JELENIA GÓRA, Sebastian Malik JELENIA GÓRA, Marzena Drozdowska BOGATYNIA,
Piotr Kuruc ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE;